Televisió

Programació

Divendres, 11 octubre de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
09.30
Ben trobats
Amb Clara Tena
Altres
10.00
Notícies locals
Altres
12.00
Gaudeix la festa
Mare de Déu de la Misericòrdia
Altres
12.30
Notícies locals
Altres
13.00
Jugadors de llegenda
Ronaldinho
Altres
06.00
Hora B
Esports
07.00
Hora B. La tertúlia
Esports
07.45
El partit d'handbol
Esports
08.45
Recorda, míster
Terry Venables
Documentals
10.30
600''
Esports
12.00
El partit de Champions
Esports
12.15
324 Esports
Esports
06.00
Zona UFEC
Esports
06.20
Catalunya Bike Race
Esports
06.30
MTB Dirt Jump
Esports
06.45
El club de la mitjanit
Esports
07.00
Marc Fortuny, judoka gai
Altres
08.35
Afrontant les onades
Documentals
08.40
Temps d'aventura
Esports
09.00
Programes Externs Esports
Esports
09.25
Programes Externs Esports
Esports
09.50
Benet Games
Esports
10.15
La terra en bicicleta
Documentals
10.35
Viatges insòlits
Colombia
Documentals
11.05
Obrint plaça
Els sentits
Altres
11.45
Thalassa
Pescadors de Cadaqués
Altres
12.15
La vida secreta dels llacs
Lençóis Maranhenses: Sorra i llacs
Documentals
12.35
Històries de la vida
El poder
Documentals
13.25
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
L'illa de Robinson
Amb Igor Llongueres
Altres
14.00
Notícies locals
Altres
15.00
Protagonistes
Pep Pla
Altres
16.00
Notícies locals
Altres
16.30
Torna-la a tocar, Sam
Altres
17.30
Teló de fons
Fira Mediterrània de Manresa
Altres
18.00
Notícies locals
Altres
18.30
Paisatges encreuats
Montserrat
Altres
19.30
Notícies locals
Informatius
20.00
Torna-la a tocar, Sam
Pitu Anaya
Altres
21.00
On tot comença
Altres
21.30
Barça News
Esports
14.00
L'últim partit del Barça
Esports
14.15
Barça News
Esports
16.00
El partit d'handbol
Esports
16.15
600''
Esports
17.45
El partit de futbol sala
Esports
18.00
Hora B
Esports
19.30
Hora B. La tertúlia
Esports
20.16
El partit d'hoquei
Esports
21.01
Històries de la vida
El poder
Documentals
13.25
Mèxic salvatge
Documentals
14.25
Els habitants de la fi del món
Els Estats Units
Documentals
15.15
Esport club
Esports
16.00
Quan s'apaguen els llums
Jose Maria Garcia
Altres
17.00
Biel Vargas, amb tot el cor
Altres
17.50
Esport club
Esports
17.55
InserSport
Altres
18.55
Golden Trail World Series
Esports
19.00
Temps d'aventura
Esports
19.25
UTMB International
Esports
19.55
Lliga Asobal
Esports
20.20
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Teló de fons
Fira Mediterrània de Manresa
Altres
22.00
Notícies locals
Informatius
22.30
El partit d'hoquei
Esports
21.01
Herois del planter
Esports
22.46
600''
Esports
23.14
Hora B
Esports
23.30
Hora B. La tertúlia
Esports
00.15
El partit de bàsquet
Esports
01.15
Lliga Asobal
Esports
20.20
Actius
Miquel Pucurull. Córrer, un estil de vida
Altres
22.15
Zona zàping
Altres
22.25
El club de la mitjanit
Esports
23.00
324 Esports
Esports
00.30
El club de la mitjanit
Esports
00.55
324 Esports
Esports
02.25
Zona zàping
Altres
02.50
CSIO Barcelona
Esports
03.25
Temps d'aventura
Esports
05.00
Golden Trail World Series
Esports
05.25