Televisió

Programació

Dijous, 17 octubre de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
09.30
Connexió Parlament
Ple del Parlament
Altres
10.00
... i bona lletra
Altres
12.30
Notícies locals
Altres
13.30
Jugadors de llegenda
Samuel Eto'o
Altres
06.00
Hora B
Esports
07.00
Hora B. La tertúlia
Esports
07.45
Lliga Segona Divisió B
Esports
08.45
Wembley 92: Va ser mític
Esports
10.30
Barça Clips
Esports
11.25
Lliga Endesa
Esports
11.30
600''
Esports
13.15
Promeses
Altres
13.30
324 Esports
Esports
06.00
Pare i fill, pilots de dron
Esports
06.25
Dorna
Esports
06.30
La terra en bicicleta
Documentals
06.35
El club de la mitjanit
Esports
07.00
MTB Non Stop Series
Esports
08.30
Campiones
Germanes Abant, de campiones a mestres del bike trial
Documentals
08.45
Afrontant les onades
Documentals
08.55
World Surf League
Esports
09.15
La cursa de la seva vida
Esports
10.00
Viatges insòlits
Iran
Documentals
11.00
Mèxic salvatge
Els boscos dels Maies
Documentals
11.43
Thalassa
El patró d'Albaola
Altres
12.35
Bèsties
Ocells cantaires
Documentals
12.59
GR Terres del sud
Lo riu és vida
Documentals
13.24
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
L'illa de Robinson
Documentals
14.00
Notícies locals
Altres
15.00
Fet al país
La fusta
Altres
16.00
Notícies locals
Altres
16.30
De tee a green
Altres
17.30
Gaudeix la festa
La Professó de Santa Tecla
Altres
18.00
Notícies locals
Informatius
18.30
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduït per Igor Llongueres
Altres
19.30
Notícies locals
Altres
20.30
Protagonistes
Joni D.
Altres
21.00
L'illa de Robinson
Altres
21.30
Barça News
Esports
14.00
LaLiga Santander
Esports
14.15
Barça News
Esports
16.00
600''
Esports
16.15
Tots els gols de...
Esports
16.30
600''
Esports
16.50
The final is only the beginning
Altres
17.00
Aquí Palau
Esports
17.30
Barça Clips
Esports
17.55
Roda de premsa
Altres
18.00
El marcador
Esports
18.30
UEFA Women's Champions League
Esports
19.00
Marcador post-partit
Esports
20.45
The final is only the beginning
Altres
21.30
GR Terres del sud
Lo riu és vida
Documentals
13.24
Boscos
Boscos d'Alzina (Collserola)
Documentals
14.09
Cuina nòrdica amb Tareq Taylor
La Lapònia sueca
Documentals
14.35
Karakia
Johnny (Chanchamayo, Perú)
Altres
15.04
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola del William
Documentals
15.33
Esport club
Esports
16.00
La terra en bicicleta
Documentals
17.00
Zona zàping
Altres
17.25
Esport club
Esports
18.00
Pure Outdoor
Esports
19.00
Sports Quest
Documentals
19.25
Afrontant les onades
Documentals
19.50
World Surf League
Esports
20.10
Benet Games
Esports
20.55
MTB Non Stop Series
Esports
21.10
Temps d'aventura
Esports
21.25
Actius
Walking futbol
Altres
21.50
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
L'illa de Robinson
Altres
21.30
Notícies locals
Informatius
22.30
UEFA Women's Champions League
Esports
22.00
The final is only the beginning
Altres
23.45
Lliga Asobal
Esports
00.15
Promeses
Altres
01.15
The final is only the beginning
Altres
02.00
UEFA Women's Champions League
Esports
02.30
Recorda, míster
Terry Venables
Documentals
04.15
LaLiga Santander
Esports
05.45
Santander Golf Tour
Esports
22.00
Lleida Downtown
Esports
22.20
La terra en bicicleta
Documentals
22.35
El club de la mitjanit
Esports
23.00
324 Esports
Esports
00.30
El club de la mitjanit
Esports
00.55
324 Esports
Esports
02.25
Temps d'aventura
Esports
02.50
Pure Outdoor
Esports
03.15
Sports Quest
Documentals
03.40
Afrontant les onades
Documentals
04.05
324 Esports
Esports
04.25
La terra en bicicleta
Documentals
04.50
Lleida Downtown
Esports
05.15
Santander Golf Tour
Esports
05.30
ZZ
Altres
05.50