Resultats esportius de Barcelona

Cerca

Futbol Absoluta 1a divisió

Espanyol - Sevilla 0-1
Betis - Barça 1-4

Futbol Absoluta 2a divisió B Grup 3

Espanyol B - At. Balears - - -
Ebre - Barça B - - -

Futbol Absoluta 1a divisió femenina

Barça - València 3-0
Athletic - Espanyol - - -

Basquet Sénior ACB Lliga Endesa

R. Madrid - Barça Lassa - - -

Basquet Sénior LEB Or

Força Lleida - Barça Lassa B 67-66

Handbol Absoluta Lliga Asobal

Barça Lassa - Guadalajara - - -

Hoquei patins Absoluta OK Lliga

Barça Lassa - Noia Freixenet 2-1

Voleibol Absoluta Superlliga

Vecindario - FC Barcelona 3-2

Futbol Juvenil Lliga estatal Lliga estatal juvenil

Barça B - Damm 1-2
Sant Andreu - U. Bellvitge 0-0
Palamós - Espanyol B 0-9

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 15

Colblanc T. - Peregrinos 2-2
Bellvitge C - APA Poble S. B 0-2
Salle Bonanova B - Valldoreix B 1-3
PB Anguera - PB Barcino 0-0
Alegria - Muntanyesa B 1-1
Besòs Baró V. B - La Florida B 2-1

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 10

Gornal - Poble Sec 8-0
C.Cooperativa - D. Batlló 1-0
Turó Peira B - Carmel 1-2
La Florida - Iberia 1-4
Chacarita - Sitges B 3-2
APA Poble S. - Martinenc B 2-1
Terlenka - Esq. Eixample 1-0

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 14

Sants B - Esq. Eixample B 2-1
Alzamora - Bon Pastor 0-2
Atl. Poble Nou - U. Bellvitge B 0-1
Gòtic - H. Taxonera 4-2
La Cosecha - Guineueta B 1-2

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 2

Premià - Europa B 2-1
Mollet - Turó Peira 1-0
Canyelles - Pubilla Casas 5-2
Llefià - Sarrià 1-0

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 3

Uni. Bellvitge - At. Sant Just 0-2

Futbol Absoluta 3a divisió Grup 5

Ascó - Martinenc - - -
Sants - Horta - - -
Pobla de Maf. - Europa - - -
L'Hospitalet - Sant Andreu - - -

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 13

Salle Bonanova - Lions 0-1
Sant Ignasi B - Valldoreix C 1-3
Catalonia - Can Clota C 6-1

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 11

Can Buxeres - Piferrer 6-0
Sant Ignasi - Pujadas 3-2
Celtic - Trinidad 5-4
Barceloneta - Can Pi 3-1
Cerro Club - Pastrana 2-3
Vallvidrera Senglars - PB Anguera 0-2

Futbol Absoluta 2a divisió femenina Grup 3

Igualada - Europa 0-1
Espanyol B - Sant Gabriel 2-3
Pardinyes - Barcelona B 1-2

Basquet Sénior COPA CATALUNYA GRUP 1

Roser - Lluïsos 58-59
Ciutat Vella - Mataró - - -
Grup Barna - CEB Girona - - -

Basquet Sénior femení 1a CATALANA FEMENINA GRUP 2

Ploms Salle Reus - Roser B 68-42
Carme - At. Montserrat 58-53

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 3

IPSI - Minguella 74-85
Arbúcies - Sant Gervasi 50-71
UER Pineda - Claret 59-49
Lluïsos B - Cabrera 50-67
Lima Horta - Tona 56-59

Handbol Absoluta Primera estatal Grup D

St. Quirze - OAR Gràcia - - -
Joventut Mataró - Salle Bonanova 30-29

Basquet Sénior EBA Grup C-B

Martinenc - Mollet 90-72
SESE - Sant Adrià 69-79
JAC Sants - Pardinyes - - -

Waterpolo Absoluta Divisió d'honor

At. Barceloneta - Catalunya 14-7
Sant Andreu - Mediterrani 8-8
Barcelona Vista - Concepción 22-2

Basquet Sénior femení Copa Catalunya Femenina Grup 1

Asfe - Jov. les Corts 58-37
Jov. l'Hospitalet - Grup Barna 55-61
Roser - Bencriada 62-66

Waterpolo Sénior femení Divisió d'honor fem.

Sant Feliu - Sant Andreu 5-14
Mediterrani - Sabadell Astralpool 2-11

Futbol Juvenil Divisió d'honor Grup 3

Europa - Nàstic 1-1
Espanyol - Manacor 4-0
G. Manresa - Barça 1-2