Resultats esportius de Barcelona

Cerca

Futbol Absoluta 1a divisió

Espanyol - R. Sociedad 2-0
Eibar - Barça 2-2

Futbol Absoluta 2a divisió B Grup 3

Castelló - Barça B 2-1
V. Mestalla - Espanyol B 1-1

Basquet Sénior ACB Lliga Endesa

Barça Lassa - Delteco GBC 88-71

Handbol Absoluta Lliga Asobal

Barça Lassa - Puente Genil 42-24

Hoquei patins Absoluta OK Lliga

Lleida Llista - Barça Lassa 4-9

Futbol Juvenil Lliga estatal Lliga estatal juvenil

Mercantil - Damm 2-2
Barça B - Mollet 5-1
U. Bellvitge - Girona B 1-1
Sant Andreu - Gironès-Sàbat 1-2
At. Segre - Espanyol B 2-7

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 15

Colblanc T. - Besòs Baró V. B 1-2
Peregrinos - Muntanyesa B - - -
Golagol - La Florida B 4-2
Aguila - Bellvitge C 0-3
Ath. Pubilla Cases - Salle Bonanova B 1-1
Alegria - PB Anguera 0-1

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 10

Poble Sec - D. Batlló 3-0
Esq. Eixample - La Florida 3-4
Martinenc B - Almeda 1-0
Iberia - Veterans Cat. 5-1
Chacarita - C.Cooperativa 1-0
Sitges B - Carmel 4-3
APA Poble S. - Turó Peira B 4-1

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 14

Alzamora - Sants B 3-0
Guineueta B - H. Taxonera 3-0
U. Bellvitge B - Esq. Eixample B 1-4
Bon Pastor - MN Magòria 3-0

Futbol Absoluta 1a catalana Grup 2

Muntanyesa - Lleida Esp. B 2-0
Júpiter - Rapitenca 3-1

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 2

Montcada - Canyelles 1-2
Turó Peira - Europa B 3-1
Badalona Sud - Llefià 1-3

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 3

Marianao Pob. - Uni. Bellvitge 1-1

Futbol Absoluta 3a divisió Grup 5

Horta - Martinenc 3-1
Castelldefels - Europa 3-0
Sant Andreu - Figueres 0-1

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 13

Lions - GP3 3-1
Sant Ignasi B - Guinardó 3-0
Salle Bonanova - Congrés 2-0
Catalonia - St. Genís-P. B 1-2

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 11

Piferrer - PB Anguera - - -
Can Buxeres - Barceloneta 2-1
Sant Ignasi - Vallvidrera Senglars - - -
Pastrana - Can Pi 2-1
Cerro Club - Celtic 1-1

Basquet Sénior COPA CATALUNYA GRUP 1

Cerdanyola - Ciutat Vella 79-76
Grup Barna - Bisbal 69-74
Roser - UE Horta 86-47
CEB Girona - Lluïsos 72-56

Basquet Sénior femení 1a CATALANA FEMENINA GRUP 2

CEB Pallejà - At. Montserrat 28-27
Roser B - Barça CBS B 49-50

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 3

Claret - Minguella 69-56
Palamós - Sant Gervasi 77-69
Montgat - Lluïsos B 72-64
Arbúcies - IPSI 60-52
UER Pineda - Lima Horta 59-55

Basquet Sénior femení Copa Catalunya Femenina Grup 1

Jov. les Corts - Grup Barna 52-57
Roser - Draft 53-55

Handbol Absoluta DHP Divisió d'Honor Plata

Barça B Lassa - Torrelavega 41-36