Resultats esportius de Barcelona

Cerca

Futbol Absoluta 1a divisió

Espanyol - Sevilla 0-3
Betis - Barça - - -

Futbol Absoluta 2a divisió A

Barça B - Valladolid 0-1

Futbol Juvenil Lliga estatal Lliga estatal juvenil

Mollet - Barça B 1-6
Europa - Damm B 0-1
Sabadell - Espanyol B 0-2
Sants - Segre 1-3

Basquet Sénior Eurolliga Fase regular

Barça Lassa - Brose Bamberg 81-66

Basquet Sénior ACB Lliga Endesa

Barça Lassa - Unicaja 73-76

Basquet Sénior LEB Or

Barça Lassa B - Càceres - - -

Hoquei patins Absoluta Ok Lliga

Cor-Mató Palafrugell - Barça Lassa 0-7

Voleibol Absoluta Superlliga

Vecindario - FC Barcelona 3-0

Hoquei gel Absoluta 1a divisió

Txuri Urdin - FC Barcelona 6-3

Futbol Absoluta 1a catalana Grup 1

Llagostera B - Muntanyesa 1-3
Sant Cugat - Júpiter 0-1

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 2

Llavaneres - Guineueta 1-2
Europa B - Canyelles 2-2
Llefià - Sant Pol 0-1
Besòs Baró V. - Piferrer 4-2

Futbol Absoluta 2a divisió femenina Grup 3

Europa - AEM 2-1
Espanyol B - Seagull 0-2
Barcelona B - Sporting Maó 3-0

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 10

Canyelles B - Turó Peira 0-2
Pubilla Casas - Esq. Eixample 0-0
Sants B - Santa Eulàlia B 2-1
Can Pi - Iberia 3-1
Can Clota - La Florida 1-2

Futbol Absoluta 3a divisió Grup 5

Ascó - Espanyol B 0-3
Terrassa - Europa 1-3
Horta - Santboià 2-1
Sant Andreu - Santfeliuenc 0-3

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 11

Sta Eulàlia - Celtic 1-2
D. Batlló - Gramenet 0-3
Carmel - Trinidad 2-1
Lions - R. Vallbona 0-3
St. Genís-P. - Martinenc B 2-0
Valldoreix - Sant Ignasi 1-1
Olympia II - Pastrana 0-1
Fundació Júpiter - Muntanyesa B 3-2

Basquet Sénior 3a CATALANA GRUP 6

Gelida - Martinenc B 41-89
Jov. Corts - Sitges B - - -
IPSI C - Manyanet Corts 79-57
SA Poble Sec - SESE B 60-67

Futbol Absoluta 1a catalana Grup 2

Balaguer - Sants 1-1
Martinenc - Viladecans 1-3
Uni. Bellvitge - Valls 1-0

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 16

Sant Ignasi B - Turó Peira D 1-2
Rotodos - H. Taxonera - - -
Albirrojita - Esq. Eixample B 1-2
FE l'Hospitalet At. - Barceloneta 1-2

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 8

Piferrer B - Cercle Sab. 0-9

Futbol Absoluta 1a divisió femenina

Barça - Saragossa CFF 2-0
Betis - Espanyol 2-0

Basquet Sénior femení 2a CATALANA FEMENINA GRUP 4

Castellbisbal - Grup Barna B 57-46
NB Olesa - Roser B - - -

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 15

Turó Peira C - PB Anguera 1-2
Colblanc T. - Ath. Pubilla Cases 4-0
La Florida B - Hospitalense 1-0
Guinardó - U. Bellvitge B 1-1
Atl. Poble Nou - Celtic B - - -

Basquet Sénior EBA Grup C-A

Sant Josep Bad. - Collblanc 76-86
Roser - Sant Adrià 71-57

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 1

Ipsi - Sant Gervasi 70-72
Lluïsos - CBT B - - -

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 3

Bisbal Bàsquet - Ramon Llull 63-55

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 2

Castellar - Collblanc B - - -
La Palma - Claret - - -
JAC Sants B - Sedis 67-72
Roser B - NB Olesa 71-65

Waterpolo Absoluta Divisió d'honor

Sant Andreu - CN Barcelona 11-8
At. Barceloneta - Molins de Rei 20-2
Echeyde - Mediterrani 5-11
Navarra - Catalunya 6-5

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 14

Chacarita - Bellvitge C 2-1
Alzamora - Parc B 1-1
Turó Peira B - Sistrells 4-5
Alegria - Salle Bonanova 0-1

Basquet Sénior femení Lliga Femenina 2 Lliga Femenina 2. Grup A

Barça CBS - Lima Horta 83-48
Celta - Jov. les Corts 63-61

Basquet Sénior femení 1a CATALANA FEMENINA GRUP 1

Valls - Jov. les Corts 49-58
St. Ignasi - Grup Barna 55-43
Cornellà - Lluïsos Gr. 49-50
SESE - Manyanet Reus 45-37
Cervera - IPSI 60-49

Basquet Sénior 2a CATALANA GRUP 4

Boet Mataró 1 - At. Montserrat - - -
AB Premià - Lima Horta 58-61
Gr. Barna B - Salle Bonanova - - -
IPSI B - Cabrera B - - -
Lluïsos B - Gaudí - - -
Aula - Laietà 56-79

Basquet Sénior femení 2a CATALANA FEMENINA GRUP 1

Salou - Lima Horta B 49-60
Valls B - Hispano 51-63
FC Martinenc - Sitges 88-46
CB CIC - At. Montserrat 36-57

Waterpolo Sénior femení Divisió d'honor fem.

Mediterrani - Rubí 17-6
Sant Andreu - Sabadell Astralpool 6-9

Futbol Juvenil Divisió d'honor Grup 3

Girona - U. Bellvitge 2-1
Barça - Cornellà 1-1
Sant Andreu - Lleida 0-2
Espanyol - Saragossa 0-1
Peña Deportiva - Damm 2-0

Basquet Sénior 3a CATALANA GRUP 7

Esc. Pia Sab. - Laietà B - - -