Handbol Absoluta Lliga Asobal (Jornada 6)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Barça 12 6 6 0 0 233 151 6 3 3 0 0 129 75 6 3 3 0 0 104 76
2 La Rioja 10 6 5 0 1 188 153 6 3 3 0 0 93 72 4 3 2 0 1 95 81
3 Cuenca 10 6 5 0 1 177 151 6 3 3 0 0 99 74 4 3 2 0 1 78 77
4 Ademar 10 6 5 0 1 184 164 4 3 2 0 1 91 85 6 3 3 0 0 93 79
5 Bidasoa 9 6 4 1 1 160 140 4 3 2 0 1 77 67 5 3 2 1 0 83 73
6 Benidorm 6 6 3 0 3 155 156 2 3 1 0 2 75 79 4 3 2 0 1 80 77
7 Viveros Herol 6 6 1 4 1 158 160 3 3 1 1 1 85 87 3 3 0 3 0 73 73
8 Valladolid 6 6 3 0 3 172 179 4 3 2 0 1 85 88 2 3 1 0 2 87 91
9 Sinfin 5 6 2 1 3 158 167 4 3 2 0 1 83 80 1 3 0 1 2 75 87
10 Guadalajara 4 6 1 2 3 154 171 3 3 1 1 1 83 89 1 3 0 1 2 71 82
11 Morrazo Cangas 4 6 1 2 3 157 183 4 3 1 2 0 87 84 0 3 0 0 3 70 99
12 Osca 4 6 2 0 4 153 179 4 3 2 0 1 81 78 0 3 0 0 3 72 101
13 Anaitasuna 3 6 1 1 4 161 179 1 3 0 1 2 77 81 2 3 1 0 2 84 98
14 Fraikin Granollers 3 6 1 1 4 168 187 1 3 0 1 2 82 87 2 3 1 0 2 86 100
15 Puente Genil 2 6 1 0 5 151 172 2 3 1 0 2 76 86 0 3 0 0 3 75 86
16 Port Sagunt 2 6 0 2 4 147 184 1 3 0 1 2 67 94 1 3 0 1 2 80 90
  Lliga de campions   Copa EHF   Descens
Darrera actualització: 13-10-2019 14:40:05

Resultats i calendari

Jornada 6 (12/10/2019)
Bidasoa Cuenca 28-22
La Rioja Sinfin 30-24
Port Sagunt Ademar 23-33
Osca Anaitasuna 30-26
Fraikin Granollers Benidorm 25-29
Morrazo Cangas Viveros Herol 23-23
Valladolid Puente Genil 29-26
Guadalajara Barça 26-39
Jornada 7 (19/10/2019)
Benidorm Guadalajara  
Barça Port Sagunt  
Cuenca Viveros Herol  
Ademar La Rioja  
Bidasoa Osca  
Anaitasuna Valladolid  
Puente Genil Fraikin Granollers  
Sinfin Morrazo Cangas  
Jornada 8 (02/11/2019)
Port Sagunt Benidorm  
Morrazo Cangas Ademar  
Valladolid Bidasoa  
La Rioja Barça  
Fraikin Granollers Anaitasuna  
Osca Cuenca  
Guadalajara Puente Genil  
Viveros Herol Sinfin  

Tots els partits

Ademar Anaitasuna Barça Benidorm Bidasoa Cuenca Fraikin Granollers Guadalajara La Rioja Morrazo Cangas Osca Port Sagunt Puente Genil Sinfin Valladolid Viveros Herol
Ademar 27-33 30-21 34-31
Anaitasuna 25-26 28-28 24-27
Barça 42-25 38-24 49-26
Benidorm 18-22 31-30 26-27
Bidasoa 23-26 28-22 26-19
Cuenca 35-28 32-23 32-23
Fraikin Granollers 32-33 25-29 25-25
Guadalajara 26-39 29-22 28-28
La Rioja 25-23 38-25 30-24
Morrazo Cangas 36-33 28-28 23-23
Osca 24-27 30-26 27-25
Port Sagunt 23-33 19-36 25-25
Puente Genil 26-33 25-29 25-24
Sinfin 26-29 27-22 30-29
Valladolid 27-39 29-26 29-23
Viveros Herol 27-27 27-31 31-29