Handbol Absoluta Lliga Asobal (Jornada 15)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Barça 30 15 15 0 0 583 375 14 7 7 0 0 301 164 16 8 8 0 0 282 211
2 Ademar 26 15 13 0 2 444 393 10 7 5 0 2 211 200 16 8 8 0 0 233 193
3 Bidasoa 24 15 11 2 2 416 363 14 8 7 0 1 230 191 10 7 4 2 1 186 172
4 La Rioja 22 15 11 0 4 467 418 12 7 6 0 1 218 190 10 8 5 0 3 249 228
5 Cuenca 18 15 9 0 6 409 388 10 8 5 0 3 227 207 8 7 4 0 3 182 181
6 Fraikin Granollers 15 15 7 1 7 436 433 11 8 5 1 2 238 217 4 7 2 0 5 198 216
7 Anaitasuna 13 15 6 1 8 426 444 7 8 3 1 4 222 222 6 7 3 0 4 204 222
8 Valladolid 12 15 6 0 9 420 434 10 8 5 0 3 226 218 2 7 1 0 6 194 216
9 Viveros Herol 12 15 4 4 7 366 392 5 7 2 1 4 180 203 7 8 2 3 3 186 189
10 Puente Genil 11 15 5 1 9 419 439 8 8 4 0 4 226 227 3 7 1 1 5 193 212
11 Guadalajara 11 15 3 5 7 386 410 8 7 2 4 1 190 193 3 8 1 1 6 196 217
12 Benidorm 11 15 5 1 9 376 420 6 8 3 0 5 192 211 5 7 2 1 4 184 209
13 Sinfin 11 15 5 1 9 385 437 8 7 4 0 3 187 184 3 8 1 1 6 198 253
14 Port Sagunt 11 15 4 3 8 396 454 9 7 4 1 2 194 208 2 8 0 2 6 202 246
15 Morrazo Cangas 7 15 2 3 10 365 448 7 7 2 3 2 186 190 0 8 0 0 8 179 258
16 Osca 6 15 3 0 12 376 422 6 8 3 0 5 206 211 0 7 0 0 7 170 211
  Lliga de campions   Copa EHF   Descens
Darrera actualització: 11-12-2019 23:45:06

Resultats i calendari

Jornada 15 (11/12/2019)
Puente Genil Barça 27-33
Anaitasuna Ademar 24-32
Osca Viveros Herol 19-23
Valladolid Morrazo Cangas 29-24
Bidasoa Sinfin 35-28
Benidorm Cuenca 26-25
Fraikin Granollers La Rioja 40-35
Guadalajara Port Sagunt 24-24
Jornada 16 (08/02/2020)
Puente Genil Benidorm  
Fraikin Granollers Morrazo Cangas  
Anaitasuna Barça  
Osca Sinfin  
Valladolid Viveros Herol  
Bidasoa Ademar  
Guadalajara La Rioja  
Port Sagunt Cuenca  
Jornada 17 (15/02/2020)
Ademar Osca  
Morrazo Cangas Guadalajara  
La Rioja Port Sagunt  
Cuenca Puente Genil  
Sinfin Valladolid  
Viveros Herol Fraikin Granollers  
Benidorm Anaitasuna  
Barça Bidasoa  

Tots els partits

Ademar Anaitasuna Barça Benidorm Bidasoa Cuenca Fraikin Granollers Guadalajara La Rioja Morrazo Cangas Osca Port Sagunt Puente Genil Sinfin Valladolid Viveros Herol
Ademar 28-35 27-33 30-21 34-31 35-27 34-31 23-22
Anaitasuna 24-32 25-26 28-28 24-27 34-27 24-29 36-31 27-22
Barça 42-25 42-25 38-24 39-18 49-26 46-25 45-21
Benidorm 24-30 18-22 26-25 25-24 21-30 31-30 26-27 21-23
Bidasoa 23-26 28-22 28-26 32-19 30-27 28-24 26-19 35-28
Cuenca 21-22 28-39 28-23 35-28 32-23 32-23 25-26 26-23
Fraikin Granollers 32-33 32-23 25-29 28-24 27-23 40-35 29-25 25-25
Guadalajara 26-39 26-26 29-22 24-24 32-32 28-28 25-22
La Rioja 28-32 30-24 25-23 38-25 35-34 30-24 32-28
Morrazo Cangas 23-29 26-31 27-27 36-33 23-19 28-28 23-23
Osca 24-27 30-26 27-25 25-27 21-28 28-29 32-26 19-23
Port Sagunt 23-33 37-34 34-28 28-25 19-36 28-27 25-25
Puente Genil 26-33 27-33 25-29 26-32 35-27 25-24 30-26 32-23
Sinfin 22-27 29-32 29-24 26-29 24-21 27-22 30-29
Valladolid 27-39 25-26 25-28 34-29 29-24 28-23 29-26 29-23
Viveros Herol 24-39 18-27 27-27 27-31 24-25 29-25 31-29