Handbol Absoluta DHP Divisió d'Honor Plata (Jornada 13)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Cisne 22 12 11 0 1 340 298 12 6 6 0 0 172 143 10 6 5 0 1 168 155
2 Villa de Aranda 18 13 8 2 3 348 317 11 7 5 1 1 192 172 7 6 3 1 2 156 145
3 Antequera 16 12 8 0 4 295 275 12 6 6 0 0 157 129 4 6 2 0 4 138 146
4 Torrelavega 15 12 7 1 4 342 302 12 7 6 0 1 219 170 3 5 1 1 3 123 132
5 Barça B 14 12 7 0 5 369 344 8 5 4 0 1 162 142 6 7 3 0 4 207 202
6 Alcobendas 14 13 6 2 5 336 343 6 6 2 2 2 157 165 8 7 4 0 3 179 178
7 Acanor 13 13 6 1 6 335 320 6 6 3 0 3 151 148 7 7 3 1 3 184 172
8 Ciudad Real 13 13 6 1 6 333 331 11 6 5 1 0 152 127 2 7 1 0 6 181 204
9 Sarrià 13 13 6 1 6 333 338 8 7 4 0 3 177 168 5 6 2 1 3 156 170
10 Teucro 13 13 6 1 6 336 356 6 7 3 0 4 181 201 7 6 3 1 2 155 155
11 Zamora 12 13 6 0 7 333 333 10 7 5 0 2 196 179 2 6 1 0 5 137 154
12 Màlaga 12 12 6 0 6 307 310 8 6 4 0 2 167 160 4 6 2 0 4 140 150
13 Còrdova 11 12 5 1 6 305 311 8 6 4 0 2 159 150 3 6 1 1 4 146 161
14 Bordils 10 13 4 2 7 353 356 7 6 3 1 2 153 145 3 7 1 1 5 200 211
15 Amenabar 4 13 1 2 10 315 356 4 6 1 2 3 148 155 0 7 0 0 7 167 201
16 Palma del Río 2 13 1 0 12 291 381 0 7 0 0 7 169 205 2 6 1 0 5 122 176
  Ascens   Play-off ascens   Descens
Darrera actualització: 15-12-2019 15:10:07

Resultats i calendari

Jornada 13 (15/12/2019)
Villa de Aranda Còrdova 30-25
Palma del Río Alcobendas 24-30
Teucro Acanor 24-35
Antequera Barça B 37-32
Zamora Màlaga 24-20
Cisne Amenabar 33-22
Torrelavega Ciudad Real 32-24
Sarrià Bordils 25-27
Jornada 14 (12/01/2020)
Còrdova Torrelavega  
Zamora Barça B  
Ciudad Real Teucro  
Bordils Palma del Río  
Amenabar Antequera  
Acanor Sarrià  
Màlaga Villa de Aranda  
Alcobendas Cisne  
Jornada 15 (19/01/2020)
Villa de Aranda Zamora  
Cisne Bordils  
Torrelavega Màlaga  
Antequera Alcobendas  
Palma del Río Acanor  
Sarrià Ciudad Real  
Barça B Amenabar  
Teucro Còrdova  

Tots els partits

Acanor Alcobendas Amenabar Antequera Barça B Bordils Cisne Ciudad Real Còrdova Màlaga Palma del Río Sarrià Teucro Torrelavega Villa de Aranda Zamora
Acanor 19-24 31-23 22-25 20-26 28-26 31-24
Alcobendas 23-36 31-31 25-20 23-25 29-29 26-24
Amenabar 25-25 21-26 23-22 24-26 29-29 26-27
Antequera 25-24 37-32 28-17 21-20 21-20 25-16
Barça B 32-29 33-34 35-29 35-28 27-22
Bordils 21-24 23-22 20-22 29-26 33-24 27-27
Cisne 33-22 22-20 34-29 26-23 30-25 27-24
Ciudad Real 22-21 27-25 28-24 23-23 27-13 25-21
Còrdova 26-25 31-28 29-26 27-28 25-21 21-22
Màlaga 34-28 24-27 32-31 29-27 29-24 19-23
Palma del Río 24-30 29-38 20-22 21-25 25-29 23-28 27-33
Sarrià 26-24 23-19 25-27 24-25 33-27 24-29 22-17
Teucro 24-35 31-26 24-26 25-33 28-23 23-33 26-25
Torrelavega 34-24 30-25 33-30 32-24 35-15 28-30 27-22
Villa de Aranda 26-22 28-20 29-26 28-26 30-25 27-29 24-24
Zamora 25-29 24-25 29-26 30-28 29-26 35-25 24-20