Handbol Absoluta DHP Divisió d'Honor Plata (Jornada 1)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Ciudad Real 2 1 1 0 0 27 13 2 1 1 0 0 27 13 0 0 0 0 0 0 0
2 Barça B 2 1 1 0 0 36 23 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 0 36 23
3 Teucro 2 1 1 0 0 23 19 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 0 23 19
4 Zamora 2 1 1 0 0 29 26 2 1 1 0 0 29 26 0 0 0 0 0 0 0
5 Cisne 2 1 1 0 0 25 22 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 0 25 22
6 Antequera 2 1 1 0 0 22 20 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 0 22 20
7 Sarrià 2 1 1 0 0 22 21 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 0 22 21
8 Villa de Aranda 1 1 0 1 0 24 24 1 1 0 1 0 24 24 0 0 0 0 0 0 0
9 Torrelavega 1 1 0 1 0 24 24 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 24 24
10 Còrdova 0 1 0 0 1 21 22 0 1 0 0 1 21 22 0 0 0 0 0 0 0
11 Bordils 0 1 0 0 1 20 22 0 1 0 0 1 20 22 0 0 0 0 0 0 0
12 Amenabar 0 1 0 0 1 26 29 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 26 29
13 Acanor 0 1 0 0 1 22 25 0 1 0 0 1 22 25 0 0 0 0 0 0 0
14 Màlaga 0 1 0 0 1 19 23 0 1 0 0 1 19 23 0 0 0 0 0 0 0
15 Alcobendas 0 1 0 0 1 23 36 0 1 0 0 1 23 36 0 0 0 0 0 0 0
16 Palma del Río 0 1 0 0 1 13 27 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 13 27
  Ascens   Play-off ascens   Descens
Darrera actualització: 14-09-2019 22:20:04

Resultats i calendari

Jornada 1 (15/09/2019)
Ciudad Real Palma del Río 27-13
Alcobendas Barça B 23-36
Bordils Antequera 20-22
Zamora Amenabar 29-26
Villa de Aranda Torrelavega 24-24
Màlaga Teucro 19-23
Còrdova Sarrià 21-22
Acanor Cisne 22-25
Jornada 2 (22/09/2019)
Cisne Ciudad Real  
Sarrià Màlaga  
Palma del Río Còrdova  
Antequera Acanor  
Torrelavega Zamora  
Barça B Bordils  
Teucro Villa de Aranda  
Amenabar Alcobendas  
Jornada 3 (06/10/2019)
Ciudad Real Antequera  
Màlaga Palma del Río  
Torrelavega Teucro  
Acanor Barça B  
Còrdova Cisne  
Zamora Alcobendas  
Bordils Amenabar  
Villa de Aranda Sarrià  

Tots els partits

Acanor Alcobendas Amenabar Antequera Barça B Bordils Cisne Ciudad Real Còrdova Màlaga Palma del Río Sarrià Teucro Torrelavega Villa de Aranda Zamora
Acanor 22-25
Alcobendas 23-36
Amenabar
Antequera
Barça B
Bordils 20-22
Cisne
Ciudad Real 27-13
Còrdova 21-22
Màlaga 19-23
Palma del Río
Sarrià
Teucro
Torrelavega
Villa de Aranda 24-24
Zamora 29-26