Futbol sala Absoluta 1a divisió (Jornada 5)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Barça 15 5 5 0 0 26 12 6 2 2 0 0 7 2 9 3 3 0 0 19 10
2 Movistar Inter 15 5 5 0 0 20 7 6 2 2 0 0 8 2 9 3 3 0 0 12 5
3 Osasuna 12 5 4 0 1 15 4 9 3 3 0 0 10 3 3 2 1 0 1 5 1
4 El Pozo 10 5 3 1 1 12 8 4 2 1 1 0 3 2 6 3 2 0 1 9 6
5 Valdepeñas 8 5 2 2 1 14 9 4 2 1 1 0 6 3 4 3 1 1 1 8 6
6 Jaén 7 5 2 1 2 10 8 7 3 2 1 0 8 3 0 2 0 0 2 2 5
7 Llevant 7 5 2 1 2 10 9 3 2 1 0 1 6 3 4 3 1 1 1 4 6
8 Parrulo 7 5 2 1 2 15 15 3 2 1 0 1 7 8 4 3 1 1 1 8 7
9 Palma 7 5 2 1 2 6 6 6 3 2 0 1 5 4 1 2 0 1 1 1 2
10 Córdoba 6 5 2 0 3 10 14 3 3 1 0 2 6 8 3 2 1 0 1 4 6
11 Peníscola 5 5 1 2 2 12 15 4 2 1 1 0 7 6 1 3 0 1 2 5 9
12 Saragossa 4 5 1 1 3 10 16 1 2 0 1 1 6 8 3 3 1 0 2 4 8
13 Santa Coloma 4 5 1 1 3 8 18 1 3 0 1 2 5 13 3 2 1 0 1 3 5
14 Cartagena 2 5 0 2 3 11 18 1 3 0 1 2 7 12 1 2 0 1 1 4 6
15 Ribera Navarra 2 5 0 2 3 10 18 0 3 0 0 3 4 12 2 2 0 2 0 6 6
16 Burela 1 5 0 1 4 6 18 1 3 0 1 2 3 8 0 2 0 0 2 3 10
Darrera actualització: 12-10-2019 19:30:07

Resultats i calendari

Jornada 5 (12/10/2019)
Osasuna Llevant 4-1
Palma Peníscola 2-1
Santa Coloma Movistar Inter 2-5
Ribera Navarra Barça 3-6
Córdoba El Pozo 3-5
Jaén Saragossa 2-0
Cartagena Parrulo 2-2
Burela Valdepeñas 1-4
Jornada 6 (19/10/2019)
Barça Palma  
Parrulo Jaén  
Movistar Inter Osasuna  
Saragossa Ribera Navarra  
Valdepeñas Santa Coloma  
Peníscola Córdoba  
El Pozo Burela  
Llevant Cartagena  
Jornada 7 (02/11/2019)
Llevant Movistar Inter  
Osasuna Valdepeñas  
Ribera Navarra Parrulo  
Burela Peníscola  
Córdoba Barça  
Cartagena Jaén  
Santa Coloma El Pozo  
Palma Saragossa  

Tots els partits

Barça Burela Cartagena Córdoba El Pozo Jaén Llevant Movistar Inter Osasuna Palma Parrulo Peníscola Ribera Navarra Santa Coloma Saragossa Valdepeñas
Barça 3-1 4-1
Burela 1-1 1-3 1-4
Cartagena 3-7 2-2 2-3
Córdoba 3-5 2-3 1-0
El Pozo 2-1 1-1
Jaén 3-0 2-0 3-3
Llevant 2-3 4-0
Movistar Inter 7-2 1-0
Osasuna 3-1 3-1 4-1
Palma 1-2 2-1 2-1
Parrulo 4-6 3-2
Peníscola 3-2 4-4
Ribera Navarra 3-6 0-2 1-4
Santa Coloma 3-3 2-5 0-5
Saragossa 2-4 4-4
Valdepeñas 4-1 2-2