Futbol Absoluta 2a divisió B Grup 3 (Jornada 4)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Vila-real B 12 4 4 0 0 9 3 6 2 2 0 0 4 2 6 2 2 0 0 5 1
2 Andorra 9 4 3 0 1 8 2 6 2 2 0 0 5 0 3 2 1 0 1 3 2
3 Lleida 9 4 3 0 1 5 4 3 2 1 0 1 2 3 6 2 2 0 0 3 1
4 Castelló 8 4 2 2 0 6 3 4 2 1 1 0 3 2 4 2 1 1 0 3 1
5 La Nucía 8 4 2 2 0 4 1 4 2 1 1 0 2 1 4 2 1 1 0 2 0
6 Eixea 7 4 2 1 1 7 5 6 2 2 0 0 5 0 1 2 0 1 1 2 5
7 Sabadell 7 4 2 1 1 4 3 1 2 0 1 1 0 2 6 2 2 0 0 4 1
8 Llagostera 7 4 2 1 1 7 7 1 2 0 1 1 2 5 6 2 2 0 0 5 2
9 Barça B 5 4 1 2 1 6 5 2 2 0 2 0 4 4 3 2 1 0 1 2 1
10 Espanyol B 5 4 1 2 1 5 4 4 2 1 1 0 4 2 1 2 0 1 1 1 2
11 Cornellà 5 4 1 2 1 4 4 4 2 1 1 0 2 1 1 2 0 1 1 2 3
12 Olot 4 4 1 1 2 2 3 3 2 1 0 1 1 1 1 2 0 1 1 1 2
13 Ebre 4 4 1 1 2 1 3 1 2 0 1 1 0 2 3 2 1 0 1 1 1
14 Nàstic 4 4 1 1 2 5 8 0 2 0 0 2 1 6 4 2 1 1 0 4 2
15 Prat 3 4 0 3 1 5 6 1 2 0 1 1 2 3 2 2 0 2 0 3 3
16 V. Mestalla 3 4 0 3 1 3 4 1 2 0 1 1 1 2 2 2 0 2 0 2 2
17 Atl. Llevant 3 3 1 0 2 3 4 3 2 1 0 1 2 2 0 1 0 0 1 1 2
18 Hèrcules 1 4 0 1 3 2 6 0 2 0 0 2 1 4 1 2 0 1 1 1 2
19 Oriola 1 3 0 1 2 2 7 1 1 0 1 0 1 1 0 2 0 0 2 1 6
20 Badalona 0 4 0 0 4 0 6 0 2 0 0 2 0 3 0 2 0 0 2 0 3
  Promoció d'ascens   Promoció de permanència   Descens
Darrera actualització: 15-09-2019 21:50:05

Resultats i calendari

Jornada 4 (15/09/2019)
Llagostera Vila-real B 0-3
Andorra Eixea 3-0
Lleida Espanyol B 2-1
Barça B Prat 2-2
Hèrcules Sabadell 0-2
Ebre Nàstic 0-2
Oriola Atl. Llevant 0-0
V. Mestalla La Nucía 0-0
Castelló Olot 1-0
Cornellà Badalona 1-0
Jornada 5 (22/09/2019)
Prat Andorra  
Badalona Lleida  
Espanyol B Castelló  
Atl. Llevant Llagostera  
Sabadell La Nucía  
Eixea Ebre  
Vila-real B Barça B  
Olot V. Mestalla  
Nàstic Cornellà  
Hèrcules Oriola  
Jornada 6 (29/09/2019)
Llagostera Hèrcules  
La Nucía Olot  
V. Mestalla Espanyol B  
Barça B Atl. Llevant  
Lleida Nàstic  
Castelló Badalona  
Andorra Vila-real B  
Oriola Sabadell  
Ebre Prat  
Cornellà Eixea  

Tots els partits

Andorra Atl. Llevant Badalona Barça B Castelló Cornellà Ebre Eixea Espanyol B Hèrcules La Nucía Llagostera Lleida Nàstic Olot Oriola Prat Sabadell V. Mestalla Vila-real B
Andorra 2-0 3-0
Atl. Llevant 1-0 1-2
Badalona 0-2 0-1
Barça B 2-2 2-2
Castelló 1-0 2-2
Cornellà 1-0 1-1
Ebre 0-0 0-2
Eixea 1-0 4-0
Espanyol B 2-0 2-2
Hèrcules 0-2 1-2
La Nucía 1-1 1-0
Llagostera 2-2 0-3
Lleida 2-1 0-2
Nàstic 0-3 1-3
Olot 1-0 0-1
Oriola 1-1
Prat 1-1 1-2
Sabadell 0-2 0-0
V. Mestalla 0-0 1-2
Vila-real B 2-1 2-1