Futbol Absoluta 1a catalana Grup 1 (Jornada 2)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Girona B 6 2 2 0 0 7 1 3 1 1 0 0 4 1 3 1 1 0 0 3 0
2 Vic 6 2 2 0 0 6 0 3 1 1 0 0 4 0 3 1 1 0 0 2 0
3 L'Escala 6 2 2 0 0 5 1 3 1 1 0 0 4 1 3 1 1 0 0 1 0
4 Palamós 6 2 2 0 0 4 2 3 1 1 0 0 1 0 3 1 1 0 0 3 2
5 Mataró 4 2 1 1 0 4 3 3 1 1 0 0 2 1 1 1 0 1 0 2 2
6 Mollet 3 2 1 0 1 7 3 3 1 1 0 0 5 0 0 1 0 0 1 2 3
7 Júpiter 3 2 1 0 1 3 1 0 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 0
8 Llagostera B 3 2 1 0 1 3 1 3 1 1 0 0 3 0 0 1 0 0 1 0 1
9 FE Grama 3 2 1 0 1 5 4 0 1 0 0 1 2 3 3 1 1 0 0 3 1
10 Guineueta 3 2 1 0 1 3 2 3 1 1 0 0 2 0 0 1 0 0 1 1 2
11 Sabadell N. 3 2 1 0 1 4 5 3 1 1 0 0 3 2 0 1 0 0 1 1 3
12 Lloret 3 2 1 0 1 4 6 3 1 1 0 0 3 2 0 1 0 0 1 1 4
13 Rubí 3 2 1 0 1 3 6 3 1 1 0 0 3 1 0 1 0 0 1 0 5
14 Parets 1 2 0 1 1 2 6 1 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 1 0 4
15 Manlleu 0 2 0 0 2 2 6 0 1 0 0 1 0 3 0 1 0 0 1 2 3
16 La Jonquera 0 2 0 0 2 1 5 0 1 0 0 1 1 3 0 1 0 0 1 0 2
17 Tona 0 2 0 0 2 1 6 0 1 0 0 1 0 2 0 1 0 0 1 1 4
18 Reus B 0 2 0 0 2 0 6 0 1 0 0 1 0 3 0 1 0 0 1 0 3
  Ascens   Fase ascens   Descens   Descens
Darrera actualització: 15-09-2019 20:10:05

Resultats i calendari

Jornada 2 (15/09/2019)
Mollet Rubí 5-0
Mataró Guineueta 2-1
Vic Parets 4-0
Palamós Llagostera B 1-0
Girona B Tona 4-1
L'Escala Lloret 4-1
Sabadell N. Manlleu 3-2
La Jonquera FE Grama 1-3
Reus B Júpiter 0-3
Jornada 3 (22/09/2019)
Sabadell N. Mollet  
Júpiter Palamós  
Guineueta Vic  
Llagostera B La Jonquera  
Manlleu Tona  
FE Grama Mataró  
Lloret Reus B  
Parets Girona B  
Rubí L'Escala  
Jornada 4 (29/09/2019)
Reus B Rubí  
Girona B Guineueta  
La Jonquera Júpiter  
Mataró Llagostera B  
L'Escala Sabadell N.  
Palamós Lloret  
Tona Parets  
Mollet Manlleu  
Vic FE Grama  

Tots els partits

FE Grama Girona B Guineueta Júpiter L'Escala La Jonquera Llagostera B Lloret Manlleu Mataró Mollet Palamós Parets Reus B Rubí Sabadell N. Tona Vic
FE Grama 2-3
Girona B 4-1
Guineueta 2-0
Júpiter 0-1
L'Escala 4-1
La Jonquera 1-3
Llagostera B 3-0
Lloret 3-2
Manlleu 0-3
Mataró 2-1
Mollet 5-0
Palamós 1-0
Parets 2-2
Reus B 0-3
Rubí 3-1
Sabadell N. 3-2
Tona 0-2
Vic 4-0