Handbol Absoluta DHP Divisió d'Honor Plata (Jornada 25)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Alcobendas 38 25 17 4 4 734 643 21 12 9 3 0 357 302 17 13 8 1 4 377 341
2 Los Dólmenes 36 25 17 2 6 656 613 25 13 12 1 0 353 297 11 12 5 1 6 303 316
3 Viveros Herol 33 25 14 5 6 670 599 19 12 8 3 1 327 293 14 13 6 2 5 343 306
4 Sinfín 30 25 13 4 8 650 623 19 13 8 3 2 340 314 11 12 5 1 6 310 309
5 Ciudad Real 29 25 13 3 9 646 621 21 14 10 1 3 383 329 8 11 3 2 6 263 292
6 Torrelavega 28 25 12 4 9 664 636 13 12 5 3 4 313 305 15 13 7 1 5 351 331
7 Barça B Lassa 28 25 12 4 9 708 688 18 13 8 2 3 384 353 10 12 4 2 6 324 335
8 Agustinos 26 25 12 2 11 686 702 20 12 10 0 2 342 319 6 13 2 2 9 344 383
9 Cisne 24 25 11 2 12 670 680 17 13 8 1 4 368 352 7 12 3 1 8 302 328
10 Palma del Río 22 25 9 4 12 586 597 17 12 8 1 3 299 267 5 13 1 3 9 287 330
11 Bordils 21 25 9 3 13 600 624 15 13 7 1 5 315 306 6 12 2 2 8 285 318
12 Villa de Aranda 20 25 10 0 15 642 654 14 12 7 0 5 329 307 6 13 3 0 10 313 347
13 Covadonga 20 25 10 0 15 600 666 14 12 7 0 5 294 306 6 13 3 0 10 306 360
14 Amenabar 19 25 9 1 15 601 630 15 13 7 1 5 319 299 4 12 2 0 10 282 331
15 Lanzarote 17 25 7 3 15 614 664 11 13 5 1 7 330 339 6 12 2 2 8 284 325
16 Madrid 9 25 4 1 20 550 637 6 11 3 0 8 248 288 3 14 1 1 12 302 349
  Ascens   Play-off ascens   Descens
Darrera actualització: 14-04-2018 22:00:08

Resultats i calendari

Jornada 25 (15/04/2018)
Bordils Palma del Río 20-20
Amenabar Los Dólmenes 21-23
Sinfín Villa de Aranda 26-24
Ciudad Real Torrelavega 25-22
Viveros Herol Covadonga 28-18
Agustinos Madrid 28-24
Cisne Alcobendas 29-29
Barça B Lassa Lanzarote 26-25
Jornada 26 (22/04/2018)
Madrid Sinfín  
Alcobendas Bordils  
Palma del Río Ciudad Real  
Viveros Herol Amenabar  
Lanzarote Los Dólmenes  
Torrelavega Barça B Lassa  
Covadonga Agustinos  
Villa de Aranda Cisne  
Jornada 27 (29/04/2018)
Sinfín Covadonga  
Los Dólmenes Torrelavega  
Amenabar Lanzarote  
Cisne Madrid  
Bordils Villa de Aranda  
Ciudad Real Alcobendas  
Barça B Lassa Palma del Río  
Agustinos Viveros Herol  

Tots els partits

Agustinos Alcobendas Amenabar Barça B Lassa Bordils Cisne Ciudad Real Covadonga Lanzarote Los Dólmenes Madrid Palma del Río Sinfín Torrelavega Villa de Aranda Viveros Herol
Agustinos 30-29 37-34 22-21 25-20 28-24 27-28 23-22 28-24 31-28 31-27 29-34 31-28
Alcobendas 31-31 37-22 23-23 32-23 27-26 37-27 24-21 22-22 32-26 28-27 34-26 30-28
Amenabar 33-22 22-27 25-19 26-26 31-27 21-23 24-20 21-23 23-17 21-19 25-26 28-24 19-26
Barça B Lassa 30-23 26-37 28-27 26-26 29-23 37-22 35-24 26-25 35-31 29-29 32-26 28-30 23-30
Bordils 28-21 28-22 22-30 21-22 30-26 27-25 25-15 25-26 23-22 20-20 25-29 20-28 21-20
Cisne 30-29 29-29 29-28 23-24 36-28 23-24 30-29 28-29 29-30 29-24 25-24 29-28 28-26
Ciudad Real 29-31 28-21 29-26 27-19 28-22 29-22 27-27 25-20 31-21 28-20 22-27 25-22 30-23 25-28
Covadonga 24-23 23-19 22-30 30-22 28-26 26-22 26-22 30-25 23-27 19-31 24-26 19-33
Lanzarote 28-26 26-31 28-20 34-29 23-25 20-28 29-30 23-18 21-28 27-27 23-25 23-28
Los Dólmenes 31-26 32-26 30-26 24-22 31-28 27-23 29-24 32-21 23-20 25-19 22-19 27-23 20-20
Madrid 30-28 20-31 22-23 21-25 20-18 25-24 24-29 20-25 22-23 22-26 22-36
Palma del Río 25-18 20-29 25-22 31-31 23-24 24-21 22-23 29-19 21-17 28-24 24-16 27-23
Sinfín 27-26 27-17 29-29 22-19 26-28 30-30 25-21 25-23 25-23 26-20 29-31 26-24 23-23
Torrelavega 29-29 27-28 27-31 32-31 23-23 24-27 22-26 28-22 28-21 26-26 23-22 24-19
Villa de Aranda 28-30 30-32 30-27 25-29 30-23 35-21 27-23 19-24 30-24 22-27 23-18 30-29
Viveros Herol 31-30 32-33 29-25 30-23 27-22 28-18 26-26 24-24 26-22 20-20 27-26 27-24