Futbol Absoluta 3a catalana Grup 11 (Jornada 17)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Valldoreix 41 17 13 2 2 43 20 19 8 6 1 1 20 11 22 9 7 1 1 23 9
2 Pastrana 34 17 11 1 5 38 18 15 8 5 0 3 16 6 19 9 6 1 2 22 12
3 R. Vallbona 34 17 11 1 5 31 17 18 8 6 0 2 13 7 16 9 5 1 3 18 10
4 Sant Ignasi 33 17 9 6 2 37 26 13 8 3 4 1 13 11 20 9 6 2 1 24 15
5 Gramenet 32 17 9 5 3 41 25 15 8 4 3 1 19 14 17 9 5 2 2 22 11
6 Celtic 32 17 9 5 3 26 13 14 8 4 2 2 14 7 18 9 5 3 1 12 6
7 Sta Eulàlia 30 17 8 6 3 37 24 17 9 5 2 2 22 15 13 8 3 4 1 15 9
8 St. Genís-P. 28 17 9 1 7 40 39 18 9 6 0 3 27 23 10 8 3 1 4 13 16
9 Fundació Júpiter 25 17 7 4 6 23 23 14 9 4 2 3 10 12 11 8 3 2 3 13 11
10 Carmel 20 17 5 5 7 24 29 15 7 4 3 0 13 9 5 10 1 2 7 11 20
11 APA Poble S. 19 17 6 1 10 35 39 15 10 5 0 5 22 21 4 7 1 1 5 13 18
12 Vallvidrera Senglars 17 17 4 5 8 28 40 11 10 3 2 5 17 27 6 7 1 3 3 11 13
13 Olympia II 17 17 5 2 10 31 47 14 9 4 2 3 17 18 3 8 1 0 7 14 29
14 D. Batlló 16 17 4 4 9 31 36 9 9 2 3 4 16 17 7 8 2 1 5 15 19
15 Trinidad 15 17 4 3 10 27 38 7 8 2 1 5 10 16 8 9 2 2 5 17 22
16 Martinenc B 12 17 2 6 9 20 29 4 8 0 4 4 8 15 8 9 2 2 5 12 14
17 Muntanyesa B 12 17 3 3 11 29 47 7 8 2 1 5 17 24 5 9 1 2 6 12 23
18 Lions 10 17 2 4 11 21 52 5 9 1 2 6 11 24 5 8 1 2 5 10 28
  Ascens   Elim. d'ascens   Descens
Darrera actualització: 14-01-2018 22:02:58

Resultats i calendari

Jornada 17 (14/01/2018)
St. Genís-P. Martinenc B 2-0
Valldoreix Sant Ignasi 1-1
Carmel Trinidad 2-1
Olympia II Pastrana 0-1
Fundació Júpiter Muntanyesa B 3-2
Sta Eulàlia Celtic 1-2
APA Poble S. Vallvidrera Senglars 3-1
D. Batlló Gramenet 0-3
Lions R. Vallbona 0-3
Jornada 18 (21/01/2018)
St. Genís-P. Muntanyesa B  
Sant Ignasi Vallvidrera Senglars  
Fundació Júpiter Pastrana  
Olympia II R. Vallbona  
Sta Eulàlia APA Poble S.  
Carmel Celtic  
Valldoreix Gramenet  
Lions Trinidad  
D. Batlló Martinenc B  
Jornada 19 (28/01/2018)
Muntanyesa B D. Batlló  
Celtic Lions  
Carmel APA Poble S.  
Vallvidrera Senglars Sta Eulàlia  
Gramenet Sant Ignasi  
Trinidad Olympia II  
Pastrana St. Genís-P.  
Martinenc B Valldoreix  
R. Vallbona Fundació Júpiter  

Tots els partits

APA Poble S. Carmel Celtic D. Batlló Fundació Júpiter Gramenet Lions Martinenc B Muntanyesa B Olympia II Pastrana R. Vallbona Sant Ignasi St. Genís-P. Sta Eulàlia Trinidad Valldoreix Vallvidrera Senglars
APA Poble S. 2-1 4-3 1-3 6-1 0-3 1-3 2-4 1-2 2-0 3-1
Carmel 2-1 1-1 2-1 1-1 2-1 3-3 2-1
Celtic 0-2 0-0 2-1 6-0 3-1 2-0 0-2 1-1
D. Batlló 0-2 1-1 0-3 7-2 3-1 1-1 2-2 1-2 1-3
Fundació Júpiter 0-2 1-3 0-0 3-2 1-0 2-1 1-1 1-3 1-0
Gramenet 3-1 4-0 1-1 6-3 1-1 2-1 2-2 0-5
Lions 0-1 3-7 1-3 3-1 0-3 2-2 0-3 1-3 1-1
Martinenc B 0-0 2-3 0-2 2-2 1-1 0-2 0-2 3-3
Muntanyesa B 3-3 2-1 2-1 3-4 2-4 2-3 2-4 1-4
Olympia II 1-0 0-3 2-1 2-1 5-3 0-1 1-3 3-3 3-3
Pastrana 1-2 0-1 2-1 6-0 0-2 5-0 1-0 1-0
R. Vallbona 2-0 2-0 0-1 1-0 2-1 4-1 2-1 0-3
Sant Ignasi 2-2 2-2 2-1 1-1 4-2 2-0 0-3 0-0
St. Genís-P. 5-4 3-2 4-2 2-0 5-2 2-3 2-4 1-4 3-2
Sta Eulàlia 2-1 1-2 2-2 3-2 4-0 1-4 4-2 4-1 1-1
Trinidad 0-0 3-2 2-3 1-2 2-1 0-2 1-2 1-4
Valldoreix 4-3 2-0 2-1 3-2 4-2 1-1 0-1 4-1
Vallvidrera Senglars 3-3 2-1 0-3 1-0 3-3 0-5 0-5 4-5 4-1 0-1