Futbol Absoluta 3a catalana Grup 4 (Jornada 17)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Badalona Sud 39 16 12 3 1 46 16 27 9 9 0 0 32 7 12 7 3 3 1 14 9
2 Singuerlín 36 16 10 6 0 41 21 21 9 6 3 0 23 10 15 7 4 3 0 18 11
3 Lloreda 34 17 10 4 3 33 18 18 9 5 3 1 17 9 16 8 5 1 2 16 9
4 Cirera 31 16 10 1 5 37 24 16 6 5 1 0 19 5 15 10 5 0 5 18 19
5 Molinos 29 17 9 2 6 33 27 14 8 4 2 2 15 12 15 9 5 0 4 18 15
6 Cabrils 28 16 9 1 6 34 26 16 7 5 1 1 17 7 12 9 4 0 5 17 19
7 La Llàntia 28 17 8 4 5 41 36 14 8 4 2 2 15 11 14 9 4 2 3 26 25
8 Mataronesa 24 17 7 3 7 30 28 10 9 3 1 5 14 13 14 8 4 2 2 16 15
9 Premià Dalt 24 17 7 3 7 35 35 13 8 4 1 3 22 21 11 9 3 2 4 13 14
10 Santvicentí 24 17 7 3 7 32 33 11 9 3 2 4 14 14 13 8 4 1 3 18 19
11 Arenys Mar 23 17 7 2 8 33 40 13 8 4 1 3 17 17 10 9 3 1 5 16 23
12 Poble Sec 22 17 7 1 9 30 32 15 8 5 0 3 15 12 7 9 2 1 6 15 20
13 Vilassar B 19 17 5 4 8 28 25 7 8 2 1 5 15 12 12 9 3 3 3 13 13
14 Pere Gol 17 17 5 2 10 24 35 13 8 4 1 3 14 13 4 9 1 1 7 10 22
15 Pla d'en Boet 14 17 4 2 11 30 48 6 10 2 0 8 18 35 8 7 2 2 3 12 13
16 Calella 13 17 4 1 12 23 44 6 9 2 0 7 14 27 7 8 2 1 5 9 17
17 Rocafonda 13 17 4 1 12 21 43 7 9 2 1 6 9 27 6 8 2 0 6 12 16
18 Pomar 12 17 3 3 11 24 44 12 9 3 3 3 16 17 0 8 0 0 8 8 27
  Ascens   Elim. d'ascens   Descens
Darrera actualització: 14-01-2018 18:32:10

Resultats i calendari

Jornada 17 (14/01/2018)
Rocafonda Poble Sec 0-6
Badalona Sud Cabrils 2-1
Arenys Mar Vilassar B 1-4
Lloreda Molinos 2-0
Mataronesa La Llàntia 2-2
Pla d'en Boet Pere Gol 3-2
Singuerlín Santvicentí 4-2
Pomar Cirera 2-5
Calella Premià Dalt 0-2
Jornada 18 (21/01/2018)
Vilassar B Santvicentí  
Calella Poble Sec  
Pomar Cabrils  
Badalona Sud Singuerlín  
Lloreda La Llàntia  
Cirera Pla d'en Boet  
Mataronesa Pere Gol  
Rocafonda Molinos  
Arenys Mar Premià Dalt  
Jornada 19 (28/01/2018)
Cabrils Pla d'en Boet  
Poble Sec Arenys Mar  
Pere Gol Lloreda  
Singuerlín Pomar  
La Llàntia Rocafonda  
Premià Dalt Vilassar B  
Cirera Mataronesa  
Santvicentí Badalona Sud  
Molinos Calella  

Tots els partits

Arenys Mar Badalona Sud Cabrils Calella Cirera La Llàntia Lloreda Mataronesa Molinos Pere Gol Pla d'en Boet Poble Sec Pomar Premià Dalt Rocafonda Santvicentí Singuerlín Vilassar B
Arenys Mar 3-2 2-2 0-1 3-1 3-2 3-2 2-3 1-4
Badalona Sud 4-0 2-1 4-0 2-1 3-0 7-1 2-1 3-2 5-1
Cabrils 4-1 1-3 2-1 3-1 2-0 1-1 4-0
Calella 3-5 1-2 3-1 2-3 3-5 2-1 0-4 0-2 0-4
Cirera 5-2 3-0 6-1 0-0 3-1 2-1
La Llàntia 3-1 4-3 0-1 1-0 3-1 2-2 2-3 0-0
Lloreda 4-2 3-3 2-0 2-0 1-1 3-1 0-0 1-0 1-2
Mataronesa 2-1 0-1 2-2 0-2 1-0 5-0 2-3 2-3 0-1
Molinos 1-1 1-0 3-4 2-3 3-1 3-2 1-0 1-1
Pere Gol 1-2 1-2 3-2 1-3 3-2 2-0 2-1 1-1
Pla d'en Boet 4-1 1-6 0-4 0-3 1-3 2-4 3-2 3-4 1-3 3-5
Poble Sec 0-1 2-3 2-0 0-3 2-0 2-1 3-2 4-2
Pomar 1-1 2-5 0-2 0-3 3-0 3-1 1-1 3-3 3-1
Premià Dalt 0-3 4-1 6-5 3-3 5-2 2-1 1-4 1-2
Rocafonda 0-4 1-3 0-5 1-1 0-6 2-1 3-0 1-5 1-2
Santvicentí 2-1 0-1 3-0 2-3 1-3 2-3 1-1 1-0 2-2
Singuerlín 1-1 4-2 4-1 4-2 4-2 0-0 2-0 4-2 0-0
Vilassar B 0-0 1-2 5-0 2-3 0-1 3-0 2-3 2-3